Dr. Redpill Kim?

Dr. RedPill yani Dr. Tahsin Oğuz Acartürk Kimdir?

Kimdir Dr. Redpill?

Dr. RedPill: Başarı ve Liderlik Mentorunuz

Doç. Dr. Tahsin Oguz Acartürk bir tıp doktoru, plastik cerrah, akademisyen, yazar, youtuber ve mentordur. 

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Plastik Cerrahi Uzmanlı Eğitimini Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en prestijli üniversitelerden Pittsburgh Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Aynı zamanda Carnegie Mellon Üniversitesi’nde doku mühendisliği ve kök hücre konularında araştırmalar yapmıştır. 

Ülke sevgisi ile vatana dönerek Türkiye’de akademisyen cerrah olarak çalışmıştır. Daha sonra Pittsburgh Üniversitesi’ne Akademisyen ve Mikrocerrah olarak giderek çalışmalarına devam etmiştir.

 Tıp ve cerrahi kariyeri boyunca sayısız makale çıkarmış ve binlerce ameliyat gerçekleştirmiştir.

Uluslararası ödüller almıştır. Yüzlerce tıp öğrencisi, asistan ve genç meslektaşlarına eğitim vermiş, yetiştirmiş ve yol göstermiştir. Türkiye’deki tek ‘’Amerikan Board of Plastic Surgery’’ sertifikalı plastik cerrahtır.

Kırmızı hap ile 2017 tanıştıktan sonra kadın erkek ilişki dinamikleri derinden anlamış ve çözmüş, ve toplumu bilinçlendirmek adına 2021 yılında ‘’Dr.RedPill’’ Youtube Kanalını kurmuştur.

Yayınlarda, kadın ve erkeğin doğası ve davranış kalıpları, bireyin kişisel gelişimi ve kendini gerçekleştirmesi, sağlıklı ilişkilerin oluşturulması, sağlıksız ilişkilerden kaçınma, sağlıklı cinsel yaşam, spor ve sağlık, zaman kontrolü, disiplin, finans, meslek seçimi, etik ve maneviyat, psikoloji, felsefe, mantık ve rasyonel düşünme, maskülenite ve feminenite kavramları ağırlıklı olmak üzere, hayatın dolu ve huzurlu yaşanması için yol gösterici ve eğitici içerikler mevcuttur.

Ayrıca modern dünyada artan bir şekilde görülen ikili iliskilerde kontrolsüzlük ve çarpıklık, toplumların yok olmasına sebebiyet verecek kültürel ve ahlaki deformasyon, ilişkilerde aldatma, kadına ve erkeğe biçilen hatalı roller, evliliklerin yıkılması, duygusal kontrolsüzlük, intikam, kıskançlık, manipülasyonlar, psikolojik sorunlar, kayıp ve amaçsız bir gençlik oluşması, özkıyım ve belki de en önemlisi olan kadına karşı şiddet gibi konularda da eleştirel bir karşı duruş sergilemektedir.

Bu kavramlar ışığında sayısız erkeğe ve kadına yardım etmiş, yol göstermiş, hayatlarını değişmesine katkıda bulunmuş ve hatta özkıyımdan kurtarmıştır.

Toplumda ‘’Yüksek Değer Erkek’’ kavramının oluşması ve yaygınlaşması amacıyla her yaştan kendini geliştirmek için erkeklerin katılabileceği, kişisel gelişim konferansları ve toplantılarını Türkiye’nin çeşitli yerlerinde düzenlemiştir. ‘’Kırmızı Hap’’ konsunda dünyada tanınmış isimlerden Rollo Tomassi, Richard Cooper, Myron Gains başta olmak üzere pek çok yazar ve Youtuber ile kişisel dostluklar geliştirmiş ve toplantılara ve canlı yayınlara katılmıştır.

Doç. Dr. Tahsin Oguz Acartürk, izleyenlerinin bildiği adıyla Dr.RedPill, toplumun gelişmesi için sosyal medya ve konferanslarla aktif olarak devam etmektedir ve yol göstermek amacıyla kişisel mentorluk ve danışmanlık yapmaktadır.

Başarı ve Liderlik Mentorunuz

Dr. RedPill

Dr. Redpill, başarı ve liderlik mentorluğu konusunda uzmanlaşmış bir isimdir. 

Dr. Redpill’in , kendi alanında yılların deneyimine sahip bir cerrah ve mentor olarak öne çıkmaktadır.

Kendisinin misyonu, bireyleri güçlü, karizmatik ve etkili liderler haline getirmek ve içsel potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmaktır. 

Dr. Redpill, motivasyon dolu söyleşileri, eğitim programları ve danışmanlık hizmetleri ile birçok kişiye ilham vermiş ve dönüşüm sağlamıştır. Başarıya giden yolda size rehberlik etmek için burada.

Vizyoner Yaklaşımlarla Geleceği Şekillendirin

Karizma & Liderlik

Dr. RedPill, başarıya giden yolda karizmatik liderlik, inovasyon ve güçlü bir vizyonun önemini vurgulayan bir yaklaşım sunmaktadır. 

Bizimle birlikte çalışarak, kendinizi liderlik alanında geliştirirken, inovatif düşünceye ve vizyoner yaklaşımlara sahip olabilirsiniz.

Alfalar oluşturuyoruz

Size ne katalım?

Becerilerinizi Geliştirin

Dr. RedPill ile güçlü yönlerinizi belirleyin ve potansiyelinizi tam anlamıyla ortaya çıkarın.

İlişkileri Güçlendirin

Dr. RedPill ile etkili iletişim becerilerinizi geliştirerek, başarı yolunda yürüyün.

Kendinizi İyileştirin

Alfalar, kendilerini keşfetmeli ve iyileştirmelidir. Dr. RedPill ile en iyi versiyonunuzu ortaya çıkarın.

Size neler kattık?

Size Kattıklarımız

Sosyal Medya

Sosyal Medyada bizi takip edin